Skip links

Skelbiamas filmukas apie eIDAS reglamentą

Europos Komisija skelbia filmuką, kuriame mažiau nei per 3 minutes pristatomi Europos Parlamento ir Tarnybos reglamento Nr. 910/2014 dėl elektroninės atpažinties ir elektroninių operacijų patikimumo užtikrinimo paslaugų vidaus rinkoje, kuriuo panaikinama Direktyva 1999/93/EB (toliau – eIDAS reglamentas) teikiami privalumai verslui ir visuomenei.

Vaizdo įraše pateikiama informacija, kokią naudą elektroninės atpažinties ir patikimumo užtikrinimo paslaugų sprendimai gali turėti elektroniniams verslo sandoriams Europoje, kaip verslo įmonės gali pasinaudoti tarpvalstybinėmis verslo plėtros galimybėmis ir didinti verslo efektyvumą bei saugumą.

eIDAS reglamentu sukuriama vieninga elektroninės atpažinties ir patikimumo užtikrinimo paslaugų sistema visoje ES, siekiant užtikrinti, kad šalys pripažintų viena kitos elektroninės atpažinties priemones, elektroninį parašą ir visas patikimumo užtikrinimo paslaugas, padedančias plėtoti verslą kitose ES šalyse.

Elektroninė atpažintis ir patikimumo užtikrinimo paslaugos padės bet kokiam verslui (transporto, finansų, internetinės prekybos ar kt.) palengvinti tarpvalstybinius verslo sandorius, didinti verslo operacijų efektyvumą, atliekant jas elektroniniu būdu, taupyti laiką ir mažinti sąnaudas, užtikrinti elektroninių sandorių saugumą, vartotojų pasitikėjimą ir jų skaičiaus augimą.

Filmuką galite pamatyti čia: Filmukas apie eIDAS reglamentą

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status