Skip links

Kviečiame į tarptautinę konferenciją „DigiT Baltic 2021“

Spalio 27 dieną kviečiame į Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos  ir asociacijos INFOBALT organizuojamą tarptautinę konferenciją „DigiT Baltic 2021“, kurios tikslas – Baltijos regiono šalims pristatyti Europos Sąjungos eIDAS reglamento suteikiamas priemones: elektroninį parašą, elektroninį spaudą, elektroninę laiko žymą ir kitus novatoriškus skaitmeninius sprendimus, skirtus skaitmeninių operacijų patikimumui ir saugumui užtikrinti.

„DigiT Baltic 2021“ metu Europos Sąjungos tinklų ir informacijos apsaugos agentūros (ENISA), Europos telekomunikacijų standartizacijos instituto (ETSI), Europos patikimumo užtikrinimo paslaugų teikėjų priežiūros įstaigų forumo (FESA), Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos valstybinio ir privataus sektoriaus atstovai aptars patikimumo užtikrinimo paslaugų ir e-tapatybės aktualijas, pasidalins savo patirtimi ir įžvalgomis bei atsakys į klausimus:

❓Kaip skaitmenizavimo įrankiai padeda verslui ir piliečiams?

❓Ar elektroninis parašas ir kitos patikimumo užtikrinimo paslaugos saugios ir kodėl jomis reikėtų pasitikėti?

❓Kaip galime panaudoti e-tapatybę skaitmenizacijoje?

❓Kaip skaitmeninį saugumą padeda užtikrinti ES eIDAS reglamentu reguliuojami įrankiai: elektroninis parašas, elektroninis spaudas bei elektroninė laiko žyma? Kaip padaryti, jog šios priemonės padėtų ne tik paprastai, bet ir saugiai dirbti?

 

„DigiT Baltic 2021“ konferencija vyks kaip hibridinis renginys – su ribotu dalyvių skaičiumi Vilniuje, viešbutyje Radisson Blue Hotel Lietuva (Konstitucijos pr. 20) susitinkant gyvai bei galimybe visiems norintiems sudalyvauti nuotoliniu būdu. Konferencija vyks anglų kalba.

Registruotis į konferenciją ir susipažinti su programa galite čia: https://digitbaltic.com/

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status